Дочірнє підприємство «Радомишльський лісгосп АПК» Житомирського обласного комунального агролісогосподарського підприємства (далі ЖОКАП) розташоване в північно-східній частині Житомирської області, на території Житомирського адміністративного району. По фізико-географічному районуванню територія лісгоспу віднесена до Центральної частини Українського Поліссся та розташована в басейні річки Дніпро. Регіон розташування лісгоспу відноситься до числа промислово-аграрних районів області з розвинутою лісогосподарською діяльністю. Лісове господарство є провідною галуззю.
Адміністративно-організаційна структура підприємства поділена на два лісництва: Потіївське (с. Потіївка, 5612,5 га) та Забілоцьке (м. Радомишль, 6644,8 га), загальною площею 12257,3 га.
Лісовий заказник місцевого значення «Березовий гай». Утворений рішенням двадцять третьої сесії Житомирської обласної ради сьомого скликання від 23.05.2019р. №1459. Площа - 81,2 Га, знаходится в Забілоцькому лісництві (кв. 28; вид 1-17). Різновікові насадження берези; вільхи; сосни; з наявності цінних видів лікарських рослин.
Існуючий поділ лісів на категорії проведено згідно Порядку поділу лісів на категорії та виділення особливо захисних лісових ділянок ( постанова КМ України від 16 04 2007 року № 733), постанови КМ України від 16 вересня 2015року №712 «Перелік автомобільних доріг загального користування державного значення».
Ґрунти лісгоспу відносяться до зони дерново-підзолистих ґрунтів. За ступенем вологості більша частина ґрунтів відноситься до свіжих та вологих. На долю лісових ділянок з надмірними зволоженням припадає 17,7% площі, вкритих лісовою рослинністю лісових ділянок. Болота займають площу 369,6 га. Гідромеліоративні роботи в зоні діяльності лісгоспу протягом ревізійного періоду не проводились.
Згідно осінньої інвентаризації 2021 року, в розсадниках було вирощено близько 150 тис.шт стандартних сіянців, з них 110 тисяч сіянців сосни звичайної та 40 тисяч сіянців дуба звичайного.
Для покращання охорони лісів від пожеж та інших лісопорушень, а також з метою більш якісного виконання запроектованих обсягів лісогосподарських і лісокультурних робіт, кількість майстерських дільниць проектується залишити 19, а кількість обходів 89.
З усієї площі лісових ділянок, що потребують лісовідновлення, природне поновлення можливе на площі 182,2 га. На всій іншій площі (399,8 га) створення високопродуктивних лісів із господарсько-цінних порід можливе тільки штучним шляхом(395,4 га) або шляхом сприяння природному поновленню (4,4 га).
До фонду лісорозведення лісовпорядкуванням віднесено 231,4 га не вкритих лісовою рослинністю лісових ділянок (галявини), з них створення лісових культур запроектовано на площі 208,3 га. Термін заліснення встановлюється 5 років.