Вирощування якісного посадкового матеріалу має надважливе значення у роботі лісівників, адже саме від якості вирощених сіянців залежить продуктивність майбутніх лісів.

Для забезпечення потреб в садивному матеріалі в лісництвах ДП «Радомишльський лісгосп АПК» функціонують лісові розсадники, які призначені для вирощування високоякісного лісового садивного матеріалу, необхідного для виконання робіт із лісовідновлення та лісорозведення.

На території Забілоцького та Потіївського лісництв діє 2 тимчасових лісових розсадника, площа яких становить 0,3 гектара. В основному в цих розсадниках вирощується сосна звичайна та дуб звичайний. Це основні породи, що використовуються для заліснення ділянок лісу, пройдених суцільними способами рубок

Рано навесні в розсадниках проводяться роботи з підготовки ґрунту до посіву, потім розпочинається сам процес посіву. Догляди за сходами ведуться тільки вручну – прополювання міжрядь, обробіток сіянців та полив, адже сходи потребують хорошого догляду саме в період активного росту.

Згідно осінньої інвентаризації 2021 року, в розсадниках було вирощено близько 150 тис.шт стандартних сіянців, з них 110 тисяч сіянців сосни звичайної та 40 тисяч сіянців дуба звичайного, що дає змогу забезпечити в повному обсязі потребу лісгоспу в посадковому матеріалі для здійснення весняної лісокультурної компанії наступного року.

В 2021 році по підприємству було проведено лісовідновлення на площі 66,5 га, з них створення лісових культур – 47,6 га та 18,9 га залишено під природнє поновлення.