В ДП «Радомишльський лісгосп АПК» було закуплено залізобетонні квартальні стовпи, які відповідають вимогам ДСТУ 3534-97.

В ДП «Радомишльський лісгосп АПК» було закуплено залізобетонні квартальні стовпи, які відповідають вимогам ДСТУ 3534-97. post thumbnail
0 2 Коментарів

Вони замінять старі та будуть встановлені в лісових кварталах лісгоспу, що межують з дорогами регіонального значення, іншими лісогосподарськими підприємствами та сільгоспугіддями, а також в місцях перетину квартальних просік в лісових масивів, вони показують номери кварталів, що сходяться в даній точці.

Кількість підписаних щік на стовпі відповідає кількості кварталів, що межують в точці перетину. Нумерація йде із заходу на схід та із півночі на південь що дає змогу краще орієнтуватися у лісі. Напрям на північ буде вказувати ребро між двома найменшими цифрами, а ребро між найбільшими вказуватиме на південь.

Categories:

2 thoughts on “В ДП «Радомишльський лісгосп АПК» було закуплено залізобетонні квартальні стовпи, які відповідають вимогам ДСТУ 3534-97.”

  1. Руслг :

    Доброго дня
    Підкажіть де ви замовляли такі стовпи?

    1. Доброго дня, зверніться за номером – 067 390 5448.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *